یزد پورتال
30 خرداد 1403 - 17:32

هشدار به اخلالگران امنیت روانی در فضای مجازی

رئیس ستاد انتخابات استان یزد از رصد دقیق فضای مجازی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری برای جلوگیری از اخلال در امنیت روانی جامعه و برخورد با اخلالگران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، علی اکبر عزیزی در نشست ستاد انتخابات شهرستان خاتم که با حضور مسئولان ستاد انتخابات استان برگزار شد اظهار داشت: با متخلفانی که در فضای مجازی اقدام به برهم زدن امنیت روانی مردم کنند، برخورد شدیدی خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بر اهمیت رصد فضای مجازی تاکید کرد و مسئولان متولی را موظف به پایش دقیق این فضا و گزارش‌دهی فوری به ستاد انتخابات دانست.

وی با بیان اینکه در صورتی که کسی بخواهد امنیت روانی مردم را مختل کند، طبق قانون با وی برخورد خواهد شد، تاکید کرد: مسئولان موظف به برگزاری انتخاباتی سالم و شفاف هستند و باید زمینه حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای را فراهم کنند.

عزیزی با اشاره به آمادگی شهرستان‌های استان یزد برای برگزاری انتخابات، افزود: تمام شهرستان‌های استان آمادگی لازم را دارند و مسئولان ستاد انتخابات به هیچ وجه نباید نسبت به هیچ نامزدی سوگیری داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان از مسئولان خواست تا از هرگونه سوگیری در فضای حقیقی و مجازی پرهیز کنند.

وی به نقش کلیدی رسانه‌ها در برگزاری انتخاباتی پرشور اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها با آگاه‌سازی مردم، می‌توانند مشارکت حداکثری در انتخابات را رقم بزنند.

عزیزی تاکید کرد که هدف اصلی، برگزاری انتخاباتی سالم و با انگیزه است تا مردم با شور و شوق در انتخابات شرکت کنند و از این فرصت برای ابراز نظر خود استفاده کنند.

نشست‌های مشترک ستاد انتخابات استان یزد با ستاد‌های انتخابات شهرستان‌ها با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر بین نهادهای مختلف و تضمین برگزاری انتخاباتی شفاف و عادلانه برگزار شد تا تمامی اقدامات لازم برای حفظ امنیت و آرامش جامعه در این دوره انتخاباتی انجام شود.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1731593

مهمترین اخبار یزد: