یزد پورتال
03 خرداد 1403 - 09:44

عزاداری مردم امامشهر یزد در سوگ شهید جمهور+فیلم

مردم امامشهر یزد با برپایی مراسم باشکوهی که با حضور خدام رضوی و پرچم مطهر حضرت رضا(ع) برگزار شد، به عزاداری در فراق شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهانش پرداختند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، جای جای دارالعباده یزد در دو روز گذشته شاهد برپایی مراسم‌های سوگواری و عزاداری مردمی است و مردم ولایتمدار یزد به عزاداری در سوگ شهید جمهور آیت‌الله شهید سیدابراهیم رئیسی، شهید امیرعبدالهیان و همراهانشان در حادثه سقوط بالگرد پرداختند.

امشب هم این مراسم‌ها ادامه داشت و از جمله نقاطی که مراسم باشکوه عزاداری در آن برگزار شد، میدان شهیدای حج منطقه امامشهر یزد بود و مردم در جوار قبر مطهر شهید گمنام این میدان به عزاداری پرداختند.

آیت‌الله سید ناصر محمدی، رئیس دفتر شورای نگهبان در استان و امام جمعه موقت یزد در این مراسم با اشاره به اینکه آیت‌الله رئیسی شخصیتی پرکار، پرتلاش، جهادی، صادق و مردمی بود، اظهار داشت: ایشان به معنای واقعی کلمه انسانی بودند که برای رضای خدا کار می‌کردند و همه تلاش وی رفع مشکلات مردم بود.

وی خاطرنشان کرد: قطعا از امروز هر کسی که در این کشور و انقلاب بخواهد مسئولیتی بگیرد، باید اینگونه سنجش شود که آیا همچون آیت‌الله رئیسی است یا خیر و مردم در انتخاب رئیس جمهور خود و مسئولان در انتصاب مدیرانشان باید این موضوع را به خوبی مد نظر قرار دهند.

در این مراسم خادمان حضرت رضا(ع) با پرچم مطهر بارگاه ملکوتی آن حضرت حضور داشتند و فضای مراسم را معنویت بیشتری بخشیدند.

انتهای پیام/781/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1718411

مهمترین اخبار یزد: