یزد پورتال
22 دی 1401 - 17:25

آغاز ساخت ۲۳ هزار 600 واحد مسکونی ویلایی در مهریز با حضور رئیسی

عملیات ساخت ۲۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن ویلایی با عنوان پردیس زندگی با حضور رئیس جمهور در شهرستان مهریز از استان یزد آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری فارس در مهریز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در ادامه سفر خود با حضور در شهرستان مهریز، دستور آغاز ساخت ۲۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن ویلایی در این شهرستان را صادر کرد.

واحدهای ویلایی مهریز دارای یک طبقه حیاط دار و به صورت سه خوابه در شهر یزد به متراژ ۲۴۰ و در سایر شهرستان ها ۲۵۰ متر خواهد بود؛ ساخت واحدها تا مرحله سفت کاری انجام شده و جهت تکمیل در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

بعد از مصوبه شورای مسکن استان یزد مبنی بر لغو آپارتمان سازی در طرح نهضت ملی مسکن تصمیم گرفته شد تا این طرح در استان به صورت واحدهای ویلایی احداث و در اختیار متقاضیان قرار گیرد و متقاضیانی که قبلا پروژه های آپارتمانی را انتخاب کرده‌اند آخرین افرادی خواهند بود که در این طرح، آپارتمان تحویل آنها می شود.

اکنون با نهایی شدن زمین و طرح آماده سازی اراضی ۳۷۷ هکتاری در شهر یزد ۶ هزار نفر از متقاضیان با توجه به پیامک های اطلاع رسانی در این شهر می توانند شهرک پردیس زندگی را انتخاب نمایند و انشاء الله با نهایی شدن و طرح سایر زمین های مدنظر در شهر یزد طرح نهضت ملی مسکن در استان با شتاب بیشتری پیش خواهد رفت.

اراضی ۳۷۷ هکتاری شهرک پردیس زندگی در جاده یزد به تفت، اراضی ۴۰۰ هکتاری در محله حسن آباد و اراضی ۴۰۰ هکتاری در ابتدای جاده یزد ـ بافق نیز از جمله نقاطی است که قرار است واحدهای طرح نهضت ملی مسکن به صورت ویلایی در آنجا ساخته شود.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 973142

مهمترین اخبار یزد: