یزد پورتال
22 خرداد 1403 - 08:16

صعود چادرملو به لیگ برتر پس از ۱۳ سال تلاش مستمر

سرمربی تیم چادرملو با اشاره به صعود این تیم به لیگ برتر، این صعود را حاصل ۱۳ سال کار پرتلاشش دانست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سعید اخباری پس از پیروزی چادرملو برابر دریابابل و صعود نماینده یزد به لیگ برتر با شور و شوقی خاص از صعود تیمش به لیگ برتر ایران سخن گفت و در جشن صعود تیمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این موفقیت حاصل 13 سال کار سخت و تلاش مستمر من است.

وی افزود: برای مردم محترم و شریف استان یزد بسیار خوشحالم؛ پس از 19 سال، یک تیم تازه تأسیس توانست با وجود همه مشکلات، با حمایت مردم و همراهی مسئولان به لیگ برتر صعود کند.

اخباری ادامه داد: این صعود نتیجه 13 سال کار من به عنوان دستیار و 3 سال به عنوان سرمربی است؛ در سومین سال مربیگری‌ام توانستیم این موفقیت بزرگ را به دست آوریم. همین جا از سردار سنایی و دکتر بابایی نیز تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند.

سرمربی چادرملو در پایان صحبت‌هایش ضمن تقدیر از هیات مدیره فعلی باشگاه، اظهار داشت: از اعضای هیات مدیره و تمامی افرادی که در این مسیر سخت ما را یاری کردند، تشکر می‌کنم و این صعود را به همه آنان تبریک می‌گویم.

تیم چادرملو اردکان با این موفقیت توانست به جمع تیم‌های برتر فوتبال ایران بپیوندد و آینده‌ای روشن برای فوتبال استان یزد رقم بزند. این دستاورد نه تنها برای باشگاه چادرملو بلکه برای تمام مردم استان یزد یک افتخار بزرگ محسوب می‌شود.

انتهای پیام/781/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1727265

مهمترین اخبار یزد: