یزد پورتال
19 بهمن 1402 - 18:02

معاون رئیس جمهور: برای زنان ایران خانه‌های مولد ایجاد می‌کنیم

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ایجاد خانه‌های مولد برای زنان در کنار همسرداری و فرزند آوری، در دستور کار دولت است که پیگیری و اقدام آن انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، انسیه خزعلی، ظهر امروز در جریان دیدار با آیت الله محمدرضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، با اشاره به اجرای سه طرح در حوزه خانواده، گفت: این طرح‌ها در برخی از استانها شروع شده و به تدریج در سایر استان‌های کشور اجرا خواهد شد.

وی افزود: طرح زندگی و بالندگی، رویداد خانواده و طرح شناسایی زنان تاثیرگذار در عرصه‌های مختلف جزو برنامه‌های مهمی است که در دو سال اخیر آغاز شده و بر اساس اهداف نظام و دولت با قوت ادامه دارد.

معاون رئیس جمهور در امور بانوان به برگزاری کنگره ملی بانوان تاثیرگذار همزمان با روز زن اشاره کرد و گفت: این رویداد با هدف معرفی بانوان فعال، موفق و تاثیرگذار در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود تا از آنها تقدیر کرده و نقشه راهی برای رسیدن به الگوی سوم زن مسلمان باشند.

خزعلی تاکید کرد: هدف زندگی طیبه در سایه همکاری و اجرای طرح های مختلف با جلب مشارکت مردم، مسئولان و بانوان اجرایی می‌شود و دولت با همه توان برای تحقق خانواده در تراز انقلاب اسلامی وظایف خود را بیش از گذشته در کشور انجام می‌دهد.

پایان پیام/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1665490

مهمترین اخبار یزد: