یزد پورتال
29 خرداد 1403 - 14:15

آمادگی کامل یزد برای برگزاری انتخابات

رئیس ستاد انتخابات استان یزد از آمادگی کامل یزد برای انتخابات خبر داد و گفت: بیش از ۱۴ هزار نفر عوامل اجرایی در ۸۷۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری در استان یزد آماده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، علی اکبر عزیزی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد انتخابات شهرستان اردکان اظهار داشت: بیش از 14 هزار نفر عوامل اجرایی در 870 شعبه اخذ رای، برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این استان حضور دارند.

عزیزی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های متعدد انجام‌شده در ستادهای انتخاباتی استان، از تعامل مثبت بین هیأت نظارت و ستاد انتخابات خبر داد و گفت: این تعامل نویدبخش برگزاری انتخاباتی خوب و بدون مشکل است.

وی با بیان اینکه کمیته‌های ستاد انتخابات فعال هستند و ماموریت‌های پشتیبانی، زیرساختی، فناوری و هماهنگی را پیگیری می‌کنند تاکید کرد: استان یزد آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در 8 تیرماه را دارد و تا زمان برگزاری انتخابات، سرکشی به ستادهای انتخاباتی شهرستان‌ها و بررسی و رفع موانع ادامه خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد بر اهمیت رعایت چهار مولفه مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت در انتخابات تاکید کرد و افزود: همه عوامل اجرایی و اعضای ستادهای انتخابات باید به گونه‌ای عمل کنند که انتخابات با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی برگزار شود.

عزیزی همچنین به اهمیت مطالعه و آگاهی از قانون انتخابات برای عوامل اجرایی اشاره کرد و تاکید کرد که هیچ‌یک از عوامل اجرایی نباید به نفع یا علیه هیچ‌کدام از نامزدها موضع‌گیری کنند.

وی ادامه داد: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم در چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در هشتم تیرماه اتخاذ شده است و امروز نیز این موضوعات در سطح شهرستان‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1730902

مهمترین اخبار یزد: