یزد پورتال
13 بهمن 1401 - 00:36

بهداشت و درمان از اولویت‌های مهریز برای جذب کمک‌های خیران است

یزد- فرماندار مهریز گفت: بهداشت و درمان یکی از حوزه‌هایی است که برای جذب کمک‌های خیران دارای اولویت است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دهقان بنادکی، روز چهارشنبه در مجمع خیران سلامت شهرستان مهریز با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز ترازهای خوبی در دنیا داریم و یکی از عوامل اصلی این ترازهای خوب، خیران هستند چرا که خیرین در پیشرفت پروژه ها در کنار اعتبارات دولتی اهمیت ویژه ای دارند.

وی افزود: یکی از اقشاری که در دوران کرونا مردانه پای کار آمدند و در گمنامی ماندند، خیران سلامت هستند این در حالی است که هرچقدر هم تخصص پزشکی در شهرستان داشته باشیم ولی اگر کمک های خیران نباشد دچار مشکل می شویم.

دهقان بنادکی با بیان اینکه اگر حمایت خیرین را نداشتیم در تامین حداقل امکانات هم مشکل داشتیم، عنوان کرد: اوضاع بهداشت و درمان شهرستان خوب است و خیران هم در استان رتبه اول را دارند که رضایتمندی مردم را نیز به دنبال داشته است.

فرماندار مهریز، اصالت را یکی از عواملی دانست که در خیر بودن یک فرد موثر است و افزود: برخی از خیرین با وجود عدم سکونت در شهرستان مهریز کمکهای خیری را دارند و در ساخت پروژه ها همکاری می کنند.

وی افزود: برخی از خیرین هم بطور داوطلبانه در شروع و پیگیری پروژه ها مشارکت دارند به طوری که زمین پروژه اورژانس مهریز از طرف خیر داده شد و با پیگیری خیر در حال ساخت است.

فرماندار مهریز با تشکر از حمایت خیرین سلامت تصریح کرد: بهداشت و درمان و آموزش و پرورش از اولویت های شهرستان است و زمانی که به تراز حداقلی رسید در سایر حوزه ها شاهد کمک خیرین خواهیم بود.

دهقان بنادکی ضمن قدردانی از حمایت خیران در اهداف توسعه شهرستان افزود: بنده به عنوان خدمتگزار مردم، با افتخار دست‌ تمامی خیرین شهرستان را می بوسم.

گفتنی است؛ در این مجمع از و زحمات و ایثار خیرین سلامت شهرستان مهریز تجلیل شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1014102

مهمترین اخبار یزد: