یزد پورتال
04 آذر 1402 - 13:39

جانشین فرمانده سپاه الغدیر: نبرد بین حق و باطل نکته‌ اصلی جنگ غزه است

جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد با بیان این که نقش رسانه‌ها در بیان واقعیت‌های جنگ غزه راهبردی است،‌ گفت:‌ نبرد بین حق و باطل نکته‌ اصلی جنگ غزه است.

سرهنگ حمیدرضا محدث، جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد در امور اقشار تخصصی بسیج،‌ در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به نقش رسانه‌ها در مباحث پیرامون طوفان الاقصی و جنایات رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: امروزخلأحضور رسانه‌ها در مبحث فلستین به نوعی آشکار است.

وی افزود: نگاه الان به قضیه فلستین و عملیات طوفان الاقصی به گونه‌ای است که جایگاه رسالت رسانه را به خوبی آشکار می‌کند و به نوعی رسانه باید سابقه جنایات رژیم صهیونسیتی و تاریخچه رژیم صهیونیستی را به جامعه معرفی کند تا بتوان سابقه طوفان الاقصی و مقاومت را نشان داد.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر گفت: در حوزه‌امید و رشد محور مقاومت نیز بایستی به نسل جوان معرفی شود و تاریخچه فلستین که با سنگ مبارزه خود را شروع کرده‌اند نشان داد و امروز که به موشک رسیده‌اند نیز نشان داد.

سرهنگ محدث با بیان این‌که نبرد بین حق و باطل نکته‌ای اصلی که باید به آن پرداخته شود، تصریح کرد:‌ کشتار کودکان و نوجوانان و پزشکان به عنوان نکاتی است که رسانه باید بپردازد و جامعه جهانی را بیدار کند.

وی با بیان این‌که ما هنوز نتوانسته‌ایم بسیج را معنای واقعی به مردم بشناسانیم، خاطرنشان کرد:‌ بسیج به فرموده فرمانده معظم کل قوا نیروی کارآمد برای همه میدان‌ها است و یک بسیجی انسانی چند منظوره است که باید این نقش را به جامعه معرفی کنیم.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد ادامه داد: هشت گروه تخصصی مسائل اصلی استان را بررسی کرده‌اند که اقتصاد زیربنایی، فرهنگی اچتماعی، مدیریت و حکمرانی، آموزش تحقیقات وفناوری، زنان و خانواده، بهداشت وسلامت، آموزش و تربیت و گردشگری و صنایع دستی به عنوان این گروه‌ها هستند.

وی خاطرنشان کرد: مسائلی مانند شهر نمونه گردشگری ایرانی اسلامی یزد به عنوان نمونه طرح‌های ما است که تربیت راهنمای گردشگر انقلاب اسلامی مورد توجه قرار گرفت.

پایان پیام/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1583967

مهمترین اخبار یزد: