یزد پورتال
21 دی 1401 - 14:45

طرح‌ها و برنامه‌های دومین سفر رئیس جمهور به یزد قطعی شد+ عکس

جلسه بررسی و جمع‌بندی موضوعات و طرح‌های دومین سفر استانی دولت به یزد با حضور معاون اول رئیس جمهور، اعضای کابینه دولت و مسئولان ارشد استان یزد برگزار و برنامه های رئیس جمهور در این سفر قطعی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استان، جلسه بررسی و جمع‌بندی موضوعات و طرح‌های دومین سفر استانی دولت به یزد با حضور معاون اول رئیس جمهور، اعضای کابینه دولت، نماینده ولی فقیه در استان یزد و امام جمعه یزد، استاندار یزد، مسئولان دستگاه اجرایی و مقامات ارشد محلی برگزار شد.

جلسه بررسی و جمع بندی موضوعات و طرح‌های دومین سفر استانی دولت به یزد با حضور معاون اول رئیس جمهور، اعضای کابینه دولت، نماینده ولی فقیه در استان یزد و امام جمعه یزد، استاندار یزد، مسئولان دستگاه اجرایی و مقامات ارشد محلی برگزار شد.

در این جلسه ۶۴ طرح در حوزه‌های زیربنایی، فرهنگ و هنر اقتصادی، کشاورزی، صنعت، معدن و رفاهی و اجتماعی به ارزش بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان به تصویب رسید.

گفتنی است در دور دوم سفرهای استانی هیئت دولت علاوه بر بررسی طرح‌های عمرانی، مصوبات تنظیم‌گری و تسهیل‌گری از جمله تفویض برخی اختیارات به استانداران برای تسهیل امور جاری استان‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین شرکت‌های مختلف دولتی و خصوصی برای اجرایی و عملیاتی شدن نزدیک به ۷۰ طرح در حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری در استان یزد و در قالب تفاهم نامه و توافقنامه‌های جداگانه همکاری با مقامات استانی اعلام آمادگی کرده‌اند.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 970525

مهمترین اخبار یزد: