یزد پورتال
26 شهریور 1402 - 16:59

آیت الله مدرسی: توجه به حوزه فرهنگی لازمه بالندگی انقلاب اسلامی است

امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: برای این‌که این انقلاب را رشد دهیم و بالنده کنیم باید در امور فرهنگی جدی باشیم و بیش از پیش به این حوزه توجه کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، آیت‌الله سیدمحمد کاظم مدرسی ظهر امروز در جمع استادیاران حلقه‌های صالحین استان یزد اظهار کرد: شبکه تربیتی صالحین و تقویت آن باید در دستور کار قرار گیرد که همکاری داوطلبانه و مجاهدانه نیاز دارد.

وی با بیان این‌که جهاد تبیین و امیدآفرینی اولویت قطعی و مسلم است که همواره در فرامین مقام معظم رهبری به آن امر شده است، افزود: با تمهیدانی که اندیشیده می‌شود شبکه تربیتی صالحین می‌توان گسترده‌ترین شبکه تبیینی انقلاب اسلامی شود و باید برای آن برنامه‌ریزی و اقدام کرد.

امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: ما برای استمرار و دفاع از انقلاب و برای اینکه این انقلاب را رشد دهیم و بالنده کنیم باید در امور فرهنگی جدی باشیم، امروز یکی از حوزه‌های مظلوم انقلاب اسلامی حوزه فرهنگی است که در پرتو سختی معیشت و تحریم‌های استکبار به واسطه اهمیت مبحث معیشت در برخی ابعاد حوزه فرهنگی مورد غفلت قرار گرفته و هر دو این حوزه‌ها مورد تأکید مقام معظم رهبری است.

آیت الله مدرسی تصریح کرد: انسجام‌بخشی به حوزه تربیتی بسیج به ویژه حلقه‌های صالحین از طریق برپایی اردو، حضور نیروهای تخصصی در حلقه‌های صالحین، استفاده از ظرفیت راهیان نور، نوجوان و جوان دیدن حلقه‌های صالحین، استفاده از ظرفیت راهیان پیشرفت و ایجاد دوره‌های مهارت آموزشی به ویژه برای مربیان و سرگروه‌های صالحین از جمله اقدامات برای فعال شدن و تقویت شبکه‌های صالحین است.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1501625

مهمترین اخبار یزد: