یزد پورتال
27 آبان 1402 - 20:23

تجمع مردم یزد در حمایت از مردم غزه

مردم ولایتمدار یزد امروز همچون سایر نقاط کشور گردهم آمدند و با مشت‌های گره کرده انزجار خود از جنایت‌های رژیم صهیونیستی را اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، تجمع مردم حسینه ایران از ساعت 18 امروز در دفاع از مردم بی‌گناه غزه از آغاز شد و مردم یزد همچون سایر استان‌های کشور انزجار خود را از رژیم جعلی و کودک‌کش اسرائیل نشان دادند.

تظاهرکنندگان و حاضران با سر دادن شعارهای "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" عمق نفرت خود را از رژیم سفاک صهیونیستی نشان دادند.

این تجمع که با حضور گسترده مردم، دانش‌آموزان، فرهنگیان، بازاریان و اقشار مختلف مردم انجام شد، نشان از غیرت ملی و حفظ همنوع‌دوستی مردم این استان داشت که نشان دادند کودک‌کشی در غزه محکوم است و جنگی که اسرائیل عملا ًبا کودکان آغاز کرده، بیهوده است.

مردم شهرها و روستاهای استان یزد در تجمعاتی بزرگ و حماسی جنایات رژیم منحوس اسرائیل علیه کودکان غزه را محکوم و خواستار توقف فوری این جنایات شدند.

مردم دیگر شهرهای  یزد نیز امروز با مشت‌های گره کرده  سکوت مجامع بین‌المللی در برابر جنایات رزیم کودک‌کش اسرائیل را محکوم کردند  ایران امروز در حمایت از کودکان فلسطینی به خیابان‌ها آمدند.

انتهای پیام/781

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1576925

مهمترین اخبار یزد: