یزد پورتال
15 بهمن 1402 - 10:39

افتتاح 50 پایگاه مقاومت بسیج در استان یزد

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد از ساخت 50 پایگاه مقاومت بسیج در 12 شهرستان همزمان با چهل و پنجمین سالگی انقلاب در این استان خبر داد.

سردار حسین زارع کمالی، فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس، با اشاره به اهمیت مشارکت خیرین در تقویت زیرساخت‌های خدمت رسانی بسیج در سطح محلات استان، اظهار کرد: با همکاری و مشارکت خیرین یزدی، ۵۰ پایگاه مقاومت بسیج در ۱۲ شهرستان استان یزد ساخته، تکمیل و تجهیز شده است.

وی با بیان این‌که برای ساخت این پایگاه‌های مقاومت بسیج ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: بالغ بر ۸۵ درصد هزینه ساخت پایگاه‌های مقاومت بسیج در سال جاری توسط خیرین نیکوکار تأمین شده است.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد مشارکت در ساخت پایگاه مقاومت بسیج را نماد عینی احساس مسئولیت در قبال توسعه همه جانبه و امنیت جامعه دانست و گفت:‌ همکاری مخلصانه مردم و جوانان در تحقق اهداف انقلاب اسلامی یکی از مهمترین مزیت‌های این نظام است که چشم دشمنان را کور کرده است.

سردار زارع کمالی در ادامه با بیان این‌که رویکرد فرهنگی مجموعه بسیج در کنار اجرای طرح‌های مختلف بر حسب ضرورت برای تمامی اقشار جامعه همواره در اولویت اجرای قرار دارد،گفت: تمامی پایگاه‌های مقاومت بسیج آمادگی جلب مشارکت و انجام فعالیت‌های مورد نیاز هستند.

 وی ایجاد تمدن نوین اسلامی برای زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت را ملاک عمل تمام اقدامات و برنامه‌ریزی‌های سپاه دانست و بیان کرد:‌ در همین راستا تدوین یک سری برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و تبیینی نیز در دستور کار پایگاه‌های مقاومت بسیج قرار گرفته است.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد در پایان با بیان این‌که پایگاه‌های مقاومت بسیج  باید پاتوق همه جوانان و نوجوانان باشد، خاطرنشان کرد:‌ با تمام ظرفیت پای کار مردم و رفع دغدغه آنها هستیم.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1659895

مهمترین اخبار یزد: