یزد پورتال
26 شهریور 1402 - 10:59

اجرای جهاد آبرسانی در 58 روستای استان یزد

مدیرعامل شرکت آبفای استان یزد از روند مطلوب اجرای پروژه‌های جهاد آبرسانی در 58 روستای این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، جلال علمدار صبح امروز در نشست جهاد آبرسانی با حضور فرمانده سپاه الغدیر و فرمانده بسیج سازندگی استان، اظهار کرد: در حال حاضر ۵۸ روستا در پنج شهرستان استان تحت پوشش طرح جهاد آبرسانی قرار دارد و به وسیله شش مجتمع آبرسانی، از آب شرب پایدار بهره‌مند خواهند شد.

وی افزود: پروژه آبرسانی عقدا از پروژه‌های شاخص این حوزه است که به ‌ایستگاه پایانی نزدیک شده و قرار است با رفع موانع و مشکلات طرح و اتخاذ تصمیمات لازم طی چند ماه آتی به بهره‌برداری برسد.

مدیرعامل شرکت آبفای استان یزد به پیشرفت فیزیکی مجتمع‌های آبرسانی در قالب قرارداد اول محرومیت‌زدایی اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر عملیات احداث مجتمع‌های آبرسانی بهمن ابرکوه ۳۰ درصد، بختیاری و شهریاری بیش از ۴۰ درصد و عقدا بیش از ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

این مسئول خاطرنشان کرد: عملیات احداث مجتمع تنگ چنار، ولایت دو و ولایت سه نیز به پایان رسیده است. لذا امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم و پیگیری مصوبات، این پروژه‌ها در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری برسد.

گفتنی است هماهنگی جهت صدور مجوز دستگاه‌های مرتبط و تکمیل لوازم و تجهیزات مورد نیاز نیز از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود.

پایان پیام/ف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1501307

مهمترین اخبار یزد: