یزد پورتال
24 دی 1401 - 10:29

تکیه امیرچقماق تجلی‌گاه پیوند عمیق ملت و دولت شد

یزد- نماینده ولی فقیه در استان و استاندار یزد با صدور پیام مشترکی ضمن قدردانی از مردم یزد به خاطر استقبال به یادماندنی از رئیس جمهور، تکیه امیرچقماق یزد را تجلی‌گاه پیوند ملت و دولت دانستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله محمدرضا ناصری و مهران فاطمی با صدور پیام مشترکی از مردم وفادار یزد و خاتم به خاطر حضور در مراسم استقبال از رئیس جمهور، قدردانی کردند.

در این پیام آمده است: حضور پرشور و گسترده مردم شریف و انقلابی استان یزد در مراسم استقبال به یادماندنی از رئیس جمهور و دیدار عمومی با آیت الله سید ابراهیم رئیسی، حقیقتاً سرمای زمستان یزد را به بهار بصیرت، مبدل و حلاوت سالروز میلاد خجسته حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) را به کام ملت بزرگ ایران اسلامی دوچندان کرد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: تکیه تاریخی امیرچقماق یزد و شهرستان مهرپرور خاتم، تجلی‌گاه پیوند عمیق، ناگسستنی و دشمن شکن ملت و دولت بود؛ دولتی که خود را خادم و نوکر ملت می‌داند و ملتی که همواره پای کار نظام مقدس جمهوری اسلامی، استوار و منسجم ایستاده است. مرحبا به این همه بصیرت، فهم بالای سیاسی و حق شناسی!

این پیام می افزاید: بی‌شک و شبهه، این حرکت‌های عظیم و ستودنی مردم شریف و همیشه در صحنه استان یزد، خاکی بر صورت بدخواهان و دشمنان نظام و انقلاب بود که مزورانه و پر هیاهو بر طبل تو خالی شکاف مردم و مسئولان کوبیدند اما زهی خیال باطل!

در بخش پایانی این پیام آمده است: اینجانبان ضمن ارج نهادن به این حماسه حضور، از آحاد مردم انقلابی و مومن و متدین استان، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم و دوام توفیقات همگان را از خداوند متعال خواهانیم.

گفتنی است؛ رئیس جمهور و جمعی از اعضای کابینه دولت سیزدهم روزهای پنجشنبه و جمعه، ۲۲ و ۲۳ دی‌ماه به استان یزد سفر کردند و ضمن حضور در چهار شهرستان یزد، مهریز، بافق و خاتم در جمع مردم یزد در تکیه امیرچقماق و مردم خاتم در مصلای بزرگ این شهرستان حضور یافتند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 975607

مهمترین اخبار یزد: