یزد پورتال
27 آبان 1402 - 11:12

فرمانده ارشد سپاه الغدیر: «جهاد امیدآفرینی» مهمترین مأموریت بسیج است

فرمانده ارش سپاه الغدیر استان یزد سپاه الغدیر استان یزد جهاد امید آفرینی را مهمترین مأموریت امروز سپاه و بسیج دانست و گفت:‌ امسال 116 عنوان ویژه برنامه آموزشی، تبیینی و خدماتی در حوزه‌های مختلف به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در سطح استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، سردار حسین زارع کمالی، پیش از ظهر امروز در نشست خبری بزرگداشت هفته بسیج در استان یزد،‌ با بیان این که جهاد تبیین و امید آفرینی مهمترین مأموریت امروز بسیج و سپاه است، اظهار کرد:‌ دشمن شناسی و بصیرت‌افزایی از دیگر مأموریت‌های بسیج در شرایط کنونی است که باید با رویکرد و روحیه «ما می‌توانیم» بین اقشار مختلف جامعه ترویج و نهادینه شود.

وی بزرگداشت هفته بسیج را فرصت مناسبی برای بیان دستاورهای گروه‌های جهادی بسیج دانست و افزود:‌ ما معتقدیم تفکر و اقدام جهادی تنها و موثرترین راهکار برای توسعه پایدار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد عبارت«بسیج، امید ملت ایران» را شعار امسال هفته بسیج عنوان کرد و گفت:‌ طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است امسال ۱۱۶ عنوان برنامه ویژه بزرگداشت هفته بسیج در سطح استان یزد برگزار شود.

سردار زارع کمالی با بیان این‌که هفته بزرگداشت بسیج از ۲۹ آبانماه آغاز و تا پنجم آذرماه ادامه خواهد داشت، تصریح کرد:‌ برگزاری همایش هزار نفری دختران حاج قاسم و همایش جهادگران عرصه سازندگی از جمله شاخص‌ترین برنامه‌های در دستور کار هفته بسیج استان یزد است.

وی اجرای بالغ بر ۹۰۰ برنامه محرومیت زدای در سطح استان یزد، برگزاری جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مالی و توزیع ۳۵۰ سری جهزیه تمام ایرانی را از دیگر برنامه‌های تدوین شده ویژه هفته بسیج در استان یزد دانست و بیان کرد:‌ استان یزد روز پنج شنبه۳۰ آبانماه نیز میزبان سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که به منظور افتتاح چند طرح و سخنرانی در اجتماع ۱۵ هزار نفری بسیجیان در استان یزد حضور خواهد یافت.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1576195

مهمترین اخبار یزد: