یزد پورتال
08 خرداد 1402 - 23:29

زیرساخت‌های شهری در محلات کمتر برخوردار یزد تکمیل می‌شود

یزد- مدیر منطقه یک شهرداری یزد گفت: تمرکز شهرداری بر تکمیل زیرساخت‌های شهری در محله‌های کمتر برخوردار است که این مهم در راستای توسعه متوازن شهر پیگیری می‌شود.

سیدعلیرضا رسولی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با رویکرد ساماندهی معابر در مناطق کمتر توسعه یافته، عملیات اجرایی آسفالت خیابان نیمه شعبان تا آخر هفته جاری به اتمام می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های مهم مجموعه مدیریت شهری یزد در این دوره توجه به مناطق کمتر توسعه یافته است، افزود: توسعه متوازن در تمام نقاط شهر موضوعی است که باید تمامی مسئولان نسبت به آن توجه لازم را داشته باشند.

رسولی ادامه داد: با رویکرد ساماندهی معابر در مناطق کمتر توسعه، عملیات اجرایی آسفالت خیابان نیمه شعبان واقع در بلوار استقلال، میدان شهدای کسنویه تا آخر هفته جاری به اتمام می‌رسد.

مدیر منطقه یک شهرداری یزد در مورد جزئیات این طرح بیان کرد: سطح کل پروژه ۱۰ هزار متر مربع است و عملیات زیرسازی آن انجام شده و آسفالت این پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال در حال انجام است.

رسولی با بیان اینکه حجم مخلوط‌ریزی این پروژه ۲ هزار متر مکعب و حجم خاکبرداری ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع است، عنوان کرد: تلاش شده که این پروژه در زمان اعلام شده به پایان برسد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1248077