یزد پورتال
05 خرداد 1403 - 11:02

شهید رئیسی غرق در خدمت به محرومان بود

مراسم بزرگداشت آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور فقید ایران و همراهانشان از سوی نیروهای مسلح استان یزد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیین گرامیداشت سید شهدای خدمت، شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی، شهید امیرعبدالهیان، شهید آل هاشم، شهید مالک رحمتی و دیگر شهدای همراهشان در حادثه سقوط بالگرد از سوی نیروهای مسلح استان یزد و به میزبانی نیروی انتظامی یزد برگزار شد.

حجت‌الاسلام و‌المسلمین میررحیمی مسئول سابق عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان یزد در این مراسم اظهار داشت: نخستین مولفه شهید آیت الله رئیسی علم، دانش و فهم ایشان بود، و هرکجایی که ایشان مسئولیتی داشتند منشا تحول و پیشرفت و خیر بودند.

وی دومین ویژگی‌ آیت‌الله رئیسی را ایمان به خدای متعال دانست و عنوان کرد: ایشان وقتی آمد جز خدمت هیچ چیزی مد نظرش نبود و پرچم خدمت و کمک به مردم را افراشته کرد و امروز آثار آن را به خوبی در کشور و جبهه مقاومت مشاهده می‌کنیم.

مسئول سابق عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: آیت الله شهید رئیسی حتی یک ذره کار برای غیر از خدا نکرد و تمام فعالیت‌ها و خدماتی که انجام می‌داد برای جلب رضایت خداوند متعال بود.

میررحیمی بیان کرد: ایشان کسی نبودند که بخواهد خودش را مطرح کند بلکه با اخلاص بالا به گونه‌ای زندگی کرد و هیچ چیزی برای خودش نمی‌خواست بلکه هرچه بود را برای مردم عرضه می‌کرد.

وی عنوان کرد: همین اخلاص و ایمان بود که سبب شد ایشان عزیز مردم و الگوی خدمت شود و محبت وی در دل همه مومنان و مردم ایران ایجاد شود و خدا وی را عزیز کند.

مسئول سابق عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان یزد به استقبال بسیار خوب مردم یزد از آیت الله رئیسی در سفرهای استانی ایشان اشاره کرد و گفت: آیت الله رئیسی در انتخاب مدیران خود هم سعی می‌کرد افرادی را به کار بگمارد که سخت‌کوش و با ایمان باشند.

میررحیمی با تاکید بر اینکه چنین عظمتی تنها زمانی محقق می‌شود که انسان غرق در محبت خدا باشد گفت: سومین ویژگی ایشان تلاش، کوشش، جهاد و خدمتش بود به گونه‌ای که ایشان لذت ‌می‌برد از اینکه تمام وقتش را برای خدمت به مردم قرار دهد و شهید آِت الله رئیسی غرق در خدمت به محرومان بود.

روضه‌خوانی و قرائت صلوات خاصه حضرت علی بن موسی الرضا(ع) از سوی کادر و سربازان نیروی انتظامی استان یزد از جمله برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام/781/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1719198

مهمترین اخبار یزد: