یزد پورتال
27 شهریور 1402 - 09:29

برپایی نمایشگاه تخصصی ساختمان با ۹۴ شرکت کننده کشوری در یزد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی یزد از برگزاری بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور ۹۴ شرکت کننده از سراسر کشور در این استان خبر داد.

احمد قافی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس اظهار کرد: طبق تقویم اجرایی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان یزد از فردا ۲۸ شهریورماه، بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور فعالین این حوزه از هفت استان کشور به میزبانی استان یزد برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی محصولات استاندارد و برقراری تعامل میان سرمایه گذار و تولید کنندگان صنعت ساختمان سازی دانست و افزود: قرار است در این نمایشگاه تخصصی مواد و مصالح، تاسیسات برقی و مکانیکی، آسانسور، درب و پنجره، شیشه و تجهیزات به نمایش گذاشته خواهد شد.

قافی با بیان این‌که نمایشگاه صنعت ساختمان از ۲۸ تا ۳۱ شهریور توسط نظام مهندسی ساختمان در استان یزد برپاست، گفت: تکیه بر معماری اصیل و سنتی یزد از جمله محورهای جدی این دوره نمایشگاه در استان است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد حضور فعالان حوزه ساختمان سازی از استانهای گیلان، اصفهان، خراسان رضوی، مرکزی، تهران، البرز و یزد، را یکی از ویژگی‌های این دوره نمایشگاهی دانست و بیان کرد:‌ آخرین دستاوردهای حوزه ساختمان سازی در ۹۴ غرفه نمایشگاهی، در مساحتی به متراژ ۹ هزار متر مربع به نمایش گذاشته خواهد شد.

 وی اصلاح زنجیره و کاهش انرژی در روند ساخت و ساز را از جمله مهمترین رویکردهای اجرای نمایشگاه صنعت ساختمان سازی در استان یزد عنوان و خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه مهندسان، مالکان و سرمایه گذاران حوزه مسکن از دیگر ویژگی‌های این دوره نمایشگاه صنعت ساختمان است.

قافی در خصوص زمان فعالیت و بازدید از بیست و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در استان یزد گفت:‌ ساعات بازدید از این دوره نمایشگاه از ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ برای بازدید متخصصان و از ساعت ۱۷ تا ۲۲ برای بازدید عموم تعیین شده است.

پایان پیام/ب

منبع: فارس
شناسه خبر: 1501954

مهمترین اخبار یزد: